400 TL üzeri tüm alışverişlerinize KARGO ÜCRETSİZ

Garanti

ogganikmarket.com dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenmiştir. 


İade Şartları

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde destek@ogganikmarket.com adresine e-mail göndererek yazılı başvuruda bulunabilir veya Kullanıcı panelinizden iade isteğinde bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3. Cayma yada değişim hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır;

· Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

· Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,

4. Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması gerekmektedir. Faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir, gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir. 

5. Gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan ve iade onaylandıktan sonra 3 (üç) iş günü içerisinde geri ödemeniz talep ettiğiniz banka hesabına yada kredi kartına yapılacaktır.