400 TL üzeri tüm alışverişlerinize KARGO ÜCRETSİZ

Organik Bahçe Organik Besleyici 6 tahılı YummyBomb 400 gr

Bağışıklı güçlendirici sindirim dostu formülasyon 6 Organik Tam Tahıl Organik Antioksidan Sebze Bitkisel Kökenli Prebiyotik C Vitamini

  • Barkod:
  • Kategori: Bebek Ek Gıda
  1. İçindeki hububat karışımları ile bağırsakları korur ve sindirim sistemini dengeler.
  2. Bağırsaklar üzerindeki yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlayarak, sindirim sisteminin bozulmasını engeller.
  3. İçindeki C vitamini sayesindede bağışıklık güçlenmesine yardımcı olur. Hem sağlıklı bir şekilde karın doyarken; hem de vücutta gerekli vitamin depolamasını sağlar.
  4. Karahindiba ile elde edilen inülin içindeki hububatlar ile beraber bağırsakların daha sağlıklı gelişimini sağlar ve korur.
  5. Bu ürünü istediğiniz formülde içerisine Organik süt, BABYBOMB ve taze meyve püreleri ile karıştırarak; çok daha zengin ve güçlü bir besin ortaya çıkarabilirsiniz.
  6. 1-2 dakika kısık ateşte süt veya suyun yanına istediğiniz ürünleri ekleyerek; bu hububatların pişmesi ile beraber; muhallebi, sütlaç gibi farklı formüllerde de ürün elde edebilrsiniz.

6 Organik yulaf unu, Organik buğday unu (gluten), Organik irmik (gluten), Organik pirinç unu , Organik arpa unu (gluten), %7 Organik çavdar unu (gluten), %3 prebiyotik (karahindiba ekstresi, inülin), %2 Organik kök pancar tozu ve Vitamini

Organik elma suyu konsantresi, organik keçiboynuzu pekmezi, organik siyah üzüm pekmezi, organik dut pekmezi, organik bal, karahindiba ekstresi (prebiyotik), C Vitamini, organik propolis ve organik zencefil.

Müşteri Değerlendirmeleri

0