400 TL üzeri tüm alışverişlerinize KARGO ÜCRETSİZ

Organik Bahçe Organik Pancarlı Besleyici Krep Karışımı 400 gr

Bağışıklı güçlendirici sindirim dostu formülasyon Organik Pancarlı Besleyici +4 tahıllı Organik Bugday unu, Organik Arpa Unu, Organik Yulaf Unu, Organik Çavdar Unu, Organik Pancar Tozu, C Vitamini, Prebiyotik.

  • Barkod:
  • Kategori: Bebek Ek Gıda

Prebiyotik: Bu gıda prebiyotik bilesen içerir. Prebiyotik bilesenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bagısıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bagırsakta gelisimini ve yasamını destekler.

Pişirme Önerisi : Bu ürün ile hem glisemik endeksi daha düsük, hem lif oranı hem de vitamin düzeyi daha yüksek kolay krep yapabileceginiz gibi; diger tüm tatlı, tuzlu unlu mamüllerinizi ve ekmeginizi istediginiz formüllerde yapabilirsiniz.

Bu ürün sağlığınıza ve doğaya dost MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) sistemi ile üretilmiş ve korunmuştur. Tüm Organik ürünlerimizin hiçbir kimyasal içermemesi nedeniyle hem ürün tazeliği lezzetinin korunması hem de ürünün bozulmadan ( Orgaik ürünlerde çok sık rastlanan böceklenme-kelebeklenme-kurtlanma) son tüketim tarihine kadar aynı tazelikte sizlere ulaşması için Modifiye Atmosfer Paketleme sistemi tercih edilmiştir. Bu Sistem paketleme sırasında soluduğumuz atmosferi üründen uzaklaştırarak gene soluduğumuz havanın içerisindeki sadece karbondioksit-azotu paket içerisine ekleyerek ürünün korunmasını sağlamaktadır.

Organik Bahçe ürünleri Sağlığınıza Dost paketleme sistemi kullanmaktadır.

Organik Bahçe ürünleri EKOTAR kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalanmıştır.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

F Organik Yulaf Unu, 1 Organik Bugday Unu (gluten), Organik Arpa Unu (gluten), %7 Organik Çavdar Unu (gluten), %3 Kök Pancar Granülü ve Tozu, %3 prebiyotik (karahindiba ekstresi, inülin) ve vitamini

Organik elma suyu konsantresi, organik keçiboynuzu pekmezi, organik siyah üzüm pekmezi, organik dut pekmezi, organik bal, karahindiba ekstresi (prebiyotik), C Vitamini, organik propolis ve organik zencefil.

Müşteri Değerlendirmeleri

0