400 TL üzeri tüm alışverişlerinize KARGO ÜCRETSİZ

Wefood Pirinç Patlağı 100 gr

  • Barkod:
  • Kategori: Atıştırmalıklar

Pirinç patlağı, pirinçlerin rengi dönünceye dek kavrulması sonucu ortaya çıkan gevrek bir atıştırmalık alternatifini oluşturuyor. Yapım süreci mısır patlağına benzeyen patlamış pirinç, tercihe göre yağ ile birlikte tuz ya da şeker ilave edilerek de hazırlanabiliyor. Wefood ise özel beslenen veya beslenmesine dikkat eden tüketicileri için beyaz pirinç patlağının üretim aşamasında yağ, rafine şeker ve tuz benzeri herhangi bir ilave lezzet unsuru kullanmıyor. Wefood’un şekersiz pirinç patlağı, bu doğrultuda gerek doğrudan gerekse de farklı lezzetlerle bir bütün halinde keyifle tüketilebiliyor.

 

Beslenmenize dikkat etmeye başladığınızdan beri, en çok özlediğiniz tatlardan biri de çıtır atıştırmalıklar olmalı. Peki ya tuz, şeker ve yağ alımınızı artırma konusunda endişe duymadan, rahatlıkla tüketebileceğiniz doğal ve katkısız bir çıtır atıştırmalığa ne dersiniz? Türkiye’nin güvenilen markası Wefood, şimdi size bunun için de karşı konulmaz bir seçenek sunuyor: Wefood Pirinç Patlağı! Yağ, tuz ve şeker ilave edilmeksizin tek başına kavrularak hazırlanan Wefood Pirinç Patlağı, tüm lezzetlerle uyumu sayesinde geniş bir tüketim alternatifi sunuyor. Yoksa siz hala denemediniz mi?

  • İlave yağ, rafine şeker ve tuz içermemesi sayesinde özel beslenen tüketiciler için hafif bir atıştırmalık seçeneği sunuyor. Glutensiz ve yüzde 100 bitkisel olması yönüyle, gluten tüketemeyen çölyak hastası vb. bireyler ile veganlar tarafından tercih edilebiliyor. Tek başına tüketilebilmekle birlikte, tatlı ve tuzlu tariflerin tümünde yardımcı malzeme veya dekor amaçlı olarak kullanılabiliyor.

pirinç

Müşteri Değerlendirmeleri

0